Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dron DJI Phantom 2 ver.2

850 ЕУР

1 200 ЕУР

Се продава од: Бубе 22 дек. 00:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Dronot e spremen za letanje pogoden za luge sto sakaat poseriozno da se zanimavaat so snimanje i fotografiranje od vozduh. Prv sopstvenik, kupen nov od Bugarija i ima dokumenti.
Domet 1200 m. so 6 original baterii.
IOSD modul za sledenje na telemetrija. Diversity monitor 7" so zastita od sonce, sirokopajasna i dolg domet antena.
Transmiter Immersion 200mW. Gimbal Zenmuse H3 3D koj nosi GoPro kamera i prenesuva slika na monitor vo realno vreme. Rezervni perki i Prop Guard
Original ranec .
Cenata e bez gopro kamera
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации