Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Drone Phantom 3 Professional DJI

0 ЕУР

Се продава од: Vlatko 03 јан. 19:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava Dron Phantom 3 Professional DJI so dodatna baterija (1+1), dupli perki, nalepnici, flet kabli i pod garancija. dokolku ste zainteresirani mozete da se javite na 070/266-094
Cena po dogovor...
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации