Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GO PRO HERO 4 BLACK

190 ЕУР

Се продава од: Ана 11 ноем. 21:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам Go Pro Hero 4 Black во одлична состојба, со резервна go Pro батерија,SanDisk Pixtor sd card 64 GB меморија, водоотпорна заштитна маска и кабел за полнење.

Гарантирам 100% исправност!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации