Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GoPro hero 4 silver

300 ЕУР

400 ЕУР

Се продава од: Stefan 14 мар. 19:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam skoro nova gopro 4 silver, uste pod garancija, pokraj fabrickite dodatoci ima plus torba, 2 tripodi, aluminiumsko kukiste, 32gb memoriska ...
Ve molam bez zameni
So fabrickite dodatoci 300eur
Komplet se 350 eur
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации