Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GoPro Hero 6 Black 128GB CARD 3-way Grip Tripod

35 000 МКД

Се продава од: Martin 27 окт. 14:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам камера GoPro Hero 6 Black стара неколку месеци и многу малку користена.
Камерата ја продавам заедно со 128GB ултра брза картица, стик, трајпод, USB-C кабел за полнење, други додатоци и стикери.
Доаѓа со гаранција уште 2 години.

Камерата е перфекција, вади прекрасни видеа во 4K 60FPS како и slow-motion видеа, слика прекрасни слики и има многу модови за сликање.
Особено за аватуристи, ова е нешто што мора да го имате со себе на било какво патување. Работи под вода без потреба од било какви футроли и е многу цврста и издржлива камера.

Погледнете повеќе тука:
https://www.youtube.com/watch?v=vr0qNXmkUJ8
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации