Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GOPRO HERO7 SILVER KAMERA

200 ЕУР

Се продава од: Boris 27 дек. 13:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
GOPRO HERO 7 silver kamera, spored cenata e vo odlicna sostojba, koristena samo 3 meseci!
So kamerata ide nosac za istata i memorijska karticka od 32gb.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации