Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GoPRo Karma Grip NOV

300 ЕУР

Се продава од: GoPro 20 јул. 21:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Nov ednas iskoristen GoPro karma Grip. Otkako e kupen baterijata ne e isprazneta. Dopolnitelno odi so kutija za drzacot.
ne zvonete za zameni.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации