Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamera CANON XH-A1 so hard disk SONY HVR-

1 650 ЕУР

Се продава од: sa 02 фев. 10:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Kamerata e vo odlicna sostojba, kpl so hard disk . Snima paralelno i na kaseta i na hard kako i nezavisno.
Doaga so dopolnitelni baterii vo odlicna kondicija...so edna snima i do 4 saata...+ baterii za hardot.Cenata ne e konecna
https://www.youtube.com/watch?v=yNtn9a14NB0
https://www.youtube.com/watch?v=aNvBa6PGg1w
https://www.youtube.com/watch?v=5cMf3vg7sCg
https://www.youtube.com/watch?v=sIlDZLK38UY
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации