Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KAMERA - Kodak

1 900 МКД

Се продава од: ane 16 септ. 04:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
10.2 megapixels, snimanje vga 640x480 i kartica 2gb za 1900den. 075381311
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации