Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Panasonic AG_AC 160

1 500 ЕУР

Се продава од: Jakov 05 мај 21:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava Panasonic AG_AC 160 vo dobra sostojba.Doagja so 2x baterii i originalen polnjac.
Cena:1500evra
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации