Македонски | Shqip | English |

Panasonic MD 10000

Се продава од: Aleksandar 05 мај 19:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 2.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

350 ЕУР   550 ЕУР

Локација: Карпош, Скопjе
Производи : Видеокамери и додатоци
Panasonic MD 10000
MiniDV
3 baterii Panasonic
Polnac originalen
Torba
Dodaten Mikrofon Panasonic
VO BESPREKORNA SOSTOJBA
Нема посетени огласи
Кон почеток