Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Canon ZR 400

120 ЕУР

Се продава од: Zarko Dzipunov 24 јул. 13:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
DIDITAL video CAMCORDER Canon ZR 400
Zarko Dzipunov
+389 75 363699
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации