Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DJI PHANTOM 2

700 ЕУР

Се продава од: Kristijan 14 јун. 22:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Dronot e skoro nov, nekolku pati koristen i so nego ide stabilizator (gimbal zenmuse h3-3d) i stitnici za perkite
Kristijan
078-338-865
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации