Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dron DJI Phantom 2 so stabilizator

700 ЕУР

Се продава од: Vladimir 12 јун. 10:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava recisi nov DJI Phantom 2 dron (hilihopter) so Zenmuse stabilizator, odlicna sostojba, koristen samo nekolku pati...
Vladimir
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации