Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GoPro 3 Black edition + dodatoci

17 000 МКД

Се продава од: Ѓоко 22 јан. 10:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
GoPro 3 Black edition + додатоци!

Вклучено :

- GoPro 3 Black Edition 3.0fw - целосно функционална, одлично зачувана.
- 32GB Sandisk class 10 SD картица за најдобар квалитет.
- 3 батерии (една оргинал), 2 дополнителни third party батерии со полнач.
- Пајак трипод.
- Case
- 3M самолепливи адаптери (1 свиткан и 1 прав)
- Mount адаптер.
- Mount адаптер за трипод.
Ѓоко
071312923
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации