Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GoPro 3+ Black Edition

20 000 МКД

Се продава од: Љупчо 23 апр. 23:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Odlicna kamera zaedno so mnogu dodatoci i rezervna baterija so polnac za vo kola . Kamerata e mnogu malku koristena i voedno e odlicna za snimanje pod voda , za snimanje od kaciga , za skijanje i sl.
Љупчо
070306730
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации