Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamera PRAKTICA CDV 1.0

4 000 МКД

Се продава од: Ангел 03 окт. 15:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава камера PRAKTICA CDV 1.0 за во кола.
Камерата не е отпакована.
6.1 cm TFT-Monitor
1080i HD video
Digital still
Microphone
SD compatible
120 degrees wide angle
Motion detection
Ангел
072210979
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации