Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Logitech C310

2 100 МКД

Се продава од: Јаков Огненовски 27 јан. 17:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Kamerata e kupena na 4 januari 2016 godina i ima 12 meseci garancija. Vo odlicna sostojba e 3 pati e koristena i tolku. Cenata e fiksna.
Јаков Огненовски
078302162
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации