Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Panasonic MD 10000

350 ЕУР

550 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 05 мај 19:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Panasonic MD 10000
MiniDV
3 baterii Panasonic
Polnac originalen
Torba
Dodaten Mikrofon Panasonic
VO BESPREKORNA SOSTOJBA
Aleksandar
070255933
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации