Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony HDR-SR10 Full HD video kamera

10 000 МКД

Се продава од: Dejan 18 окт. 22:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Sony HDR-SR10 Full HD видео камера со 40GB hard disk.


http://www.amazon.com/Sony-HDR-SR10-Definition-Camcorder-Stabilized/dp/B00123Q904

Dejan
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации