Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SPORTSKA DIGITALNA KAMERA

3 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: H&S 20 окт. 20:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
H&S

H&S

16 Огласи во продавницата

NOVI JAKNI FREESTEP 3 500 МКД
NOVI JAKNI 1 800 МКД
NOVI PATIKI NIKE 2 500 МКД
NOVI PATIKI 1 800 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Sportska vodootporna digitalna kamera 720HD, so 2 inci tach displej i 5mp kamera, so dopolnitelna oprema drzaci za vozilo, velosiped i kaciga.
Cena 3000 den.
Moze da se isprati po Kargo Ekspres
Leaflet
H&S

H&S

16 Огласи во продавницата
NOVI PATIKI NIKE 2 500 МКД
LAMPA SO MIKROPRENUVAC ZA ORUZJE 1 300 МКД
NOVI MASKIRNI RANCI 1 500 МКД
NOVI JAKNI 2 800 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации