Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VIDEO CAMERA PANASONIC AG-HPX 174ER

3 990 ЕУР

Се продава од: Zoran 16 окт. 18:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
1 AG-HPX 174ER Panasonic video camera
2 CPS-103 Torbica
3 NG-330AW Svetlo
4 NG-280s Light stand Stalak so trkalca
5 TH650 LIBEC STALAK
6 DL-2 Dolly kolicka za stalak
7 MKM 102 Mikrofon + transmit.+resiver
8 AJ-PCD2G Citac
9 CGR-D54 Baterija
10 AJ-P2EO64XG Memor.karta
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации