Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony DCR-DVD610E video kamera

5 500 МКД

10 000 МКД

Се продава од: Natalia & Damir 13 септ. 13:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
https://www.cnet.com/products/sony-handycam-dcr-dvd610e-camcorder-carl-zeiss-storage-flash-card-dvd/specs/
Natalia & Damir
+38977843971
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации