Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sportska kamera 4К Wi-Fi

130 ЕУР

Се продава од: Zoran 30 окт. 20:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Камерата е со резолуција 4К. Wi-Fi, што овозможува безжична контрола на камерата од вашиот мобилен телефон кога истата е прикачена на кацига, дрон или др. Камерата е водоотпорна и може да се користи на длабочина до 30м. вклучени се повеќе додтоци за прикачување. Камерата е набавена од САД и не е употребена.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации