Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Video kamera DVD video i 2 aparata

0 МКД

Се продава од: Blagoja 15 дек. 11:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava
1. video kamera CANON V40
2. Aparat SAMSUNG L73
3. Aparat ZENIT 122
4. DVD BOSSE 525
5. Video Toshiba
Aparite se vo ispravna sostoja, cena po dogovor
Blagoja
070360201
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации