Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor

0 ЕУР

Се изнајмува од: Dejan 19 септ. 13:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
Простории
Друго
Se izdava /prodava deloven prostor od 550kvadrati na vlezot od bitola . Tel : 017684425505
Leaflet
Кон почеток