Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR

0 МКД

Се изнајмува од: ssss 29 окт. 22:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Локација
Гостивар
Простории
Друго
Се изнајмува деловен простор на неколку нивоа во актрактивен дел на Гостивар .
Објектот се наоѓа на улица: Сретко Крстевски бр.5 Гостивар. Одма до ресторан Бриони.
Има подно греење и подготовка за топлотни и расладни системи. Сопствен паркинг простор за 12 коли.
Подрум ≈ 270 m2
Приземје локал ≈ 300 m2
1. Спрат локал ≈ 320 m2
2. Спрат локал ≈ 320 m2
Тел за контакт : 070 839 992
Leaflet
Кон почеток