Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor od 121m2 vo Gostivar

400 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Katerina 02 дек. 22:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Гостивар
Простории
Друго
Се изнајмува деловен простор во Гостивар до трудова, спроти Сити Центар, на улица Гоце Делчев бр.15 на први спрат. Деловниот простор има 121м2 поседува два тоалета и 3 поголеми простории. Погоден за канцеларии, козметички салони, здравствени орданиции итн.
Katerina
077855041
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации