Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motor Stara centrala Kicevo

0 МКД

Се изнајмува од: Duce 19 септ. 11:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кичево
Простории
Друго
Motelot se izdava pod kirija za bilo kakva namena
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации