Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor . Me qira Po kirija

10 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: FADIL 21 ноем. 01:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кичево
Простории
Друго
Pershendetje
Jepet me qira per shume mundesi afer ATVA Market 7 .Me siperfaqe mbi 50 m2 Lokali dot posedoj dhe wc dhe dush .Per me shume informata lajmrouni ne numrat e telefonave .Me respekt .

Zdravo
Se dava pod kirija za mnogu moznosti blisku ATVA Market 7 .So poversina + 50 m2 . Delovniot prostor ke ima i wc i dus.Za poveke informaci barajte vo telefonite .So pocit .

TEL 071665775
Кон почеток