Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava 65m2 ili 130m2 vo strog centar

0 МКД

Се изнајмува од: Ѓорѓи 13 јан. 13:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Прилеп
Простории
Друго
Се издава деловен простор во строг ценат (катна гаража - стара автобуска станица) во површина од 65 м2 со можност и за 130 м2
Ѓорѓи
070/302-835
Leaflet
Кон почеток