Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor na glavna ulica 120m2

Се изнајмува од: Живко 03 дек. 22:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Површина
Локација
Прилеп
Простории
Друго
Се издава деловен простор на главна улица, Александар Македонски, населба Димо Нареднико Прилеп, погоден за секаков вид на дејност, со сопствен паркинг за повеќе возила и со можност за непречен дотур на роба, 120м2, ги исполнува сите стандарди.
Живко
075214677
Кон почеток