Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Aerodrom

Се изнајмува од: Aleksandar 26 мар. 19:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Друго
Се издава/продава деловен простор во населба Аеродром. Истиот е со големина од 87м2 на прв кат. Просторот е комплетно реновиран (целосна водоводна и електрична инсталација), поплочен со гранитни плочки, со централно греење БЕГ и е погоден за сите услужни дејности како ординации (можност за регистрирање на 2 засебни ординации), канцеларии, нотари, адвокати, изложбен простор и тн. Запишан во имотен лист како деловни простории.

Цена за продажба: 75.000€ (цената е фиксна)

Цена за изнајмување: 350€ (за плаќање месец за месец)

За сите останати информации можете телефонски да ме контактирате.
Aleksandar
070317414
Leaflet
Кон почеток