Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Aerodrom

300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Станко 27 јун. 18:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Нова градба, локал бр. 6, во зградата на Дабар кај тобако два, зад бараките. Нов не наместен локал со 22 м2. Воедно се издава и паркинг простор заграден под локалот на ниво -1.
Станко
0038970222547
Кон почеток