Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor

550 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Danica 23 фев. 22:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Површина
Простории
Друго
Издавам деловен простор - 150м2 во населба Лисиче на улицата позади бензинската пумпа Макпетрол.За повеќе информации обратете се на тел.број 076566607
Leaflet
Кон почеток