Оглас од претпријатие Објавени: апр. 18 2022 08:44

Se iznajmuva deloven prostor 220m2 vo Micurin

ЕУР

/
Објавени: апр. 18 08:44
Прегледи: 317
Se iznajmuva deloven prostor od 220m2 (poranesno NUGA BEST) na glavna ulica. Se iznajmuva vo segasna sostojba, a moze i da se pregradi na poveke prostorii za kancelariska namena. Objektot vo momentov raspolaga so video nadzor i alarm, 2 kancelarii, cajna kujna i 3 WC - a. Cenata na delovniot prostor iznesuva 1200€. Magacinskiot prostor se iznajmuva 600€ posebno, dodeka zaednicka cena na delovniot prostor i magacinskiot iznesuva 1500€. Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации