Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 13 2021 06:53

Deloven objekt na atraktivna lokacija

Објавени: ноем. 13 06:53
Прегледи: 108
ID5263O

Деловен објект на најатрактивна локација погоден за повеќе намени. Просторот може да се адаптира во хотел или деловен простор за потреби на ИТ компанија, како и продажен салон. Нашиот тим е подготвен да го преуреди и опреми просторот според желбите на идните закупци.

Деловниот објект е лоциран на булевар Партизански Одреди со голем излог и располага со:

Подрум 95м2 нето површина

Приземје 95м2 нето површина

Мезанин 100м2 ( 2 посебни простории )

Кат 1 - 105м2 ( просторија 1=46м2, просторија 2=35м2 и просторија 3=23м2 )

Кат 2 - 105м2 ( просторија 1=46м2, просторија 2=35м2 и просторија 3=23м2 )

Кат 3 - 105м2 ( просторија 1=46м2, просторија 2=35м2 и просторија 3=23м2 )

Поткровје југ 148м2 ( просторија 1=58м2 + галерија 40м2 + тераса 50м2 и тераса југ 15м2 )

Поткровје север 47м2 ( просторија 1=33м2 и просторија 2=14м2 )

На располагање се 10 паркинг места.

Просторот ќе биде вселив од 01.01.2022 година.


Business facility 815m2 is available for rent on the most attractive location suitable for multiple purposes. The space can be adapted into a hotel or business space for the needs of an IT company, as well as a showroom. Our team is ready to rearrange and equip the space according to the wishes of the future tenants.

The business building is located on the boulevard Partizanski Odredi with a large shop window and has:

Basement - 95m2 net area,

Ground floor - 95m2 net area,

Mezanin - 100m2 (2 separate rooms),

Floor 1 - 105m2 (room 1 = 46m2, room 2 = 35m2 and room 3 = 23m2),

Floor 2 - 105m2 (room 1 = 46m2, room 2 = 35m2 and room 3 = 23m2),

Floor 3 - 105m2 (room 1 = 46m2, room 2 = 35m2 and room 3 = 23m2),

Floor 4 South - 148m2 (room 1 = 58m2 + attic 40m2 + terrace 50m2 and terrace South 15m2),

Floor 4 North - 47m2 (room 1 = 33m2 and room 2 = 14m2)

10 parking spaces available.

Don't miss the most exclusive business offer on the market!

Contact us for more information.

The building will be ready from 01.01.2022.
Опис на линк

Property One

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности
078247268

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации