Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor Dolno Vodno

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 03 авг. 16:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

1060 Огласи во продавницата

Plac na ekskluzivna lokacija 0 MKD
LUKSUZEN STAN VO KISELA VODA 1 200 EUR
Se iznajmuva moderno opremen stan vo Karpos 2 0 MKD
Se izdava stan vo Crnice 650 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Простории
Друго
Просторот располага со две одделни простории и тоалет.
Може да се користи како стоматолошка ординација.
Property One
078259681
Property One

Property One

1060 Огласи во продавницата
STANOVI VO IZGRADBA VO KAPISTEC 0 MKD
NOV STAN VO NASTEL VO TAFTALIDZE 0 MKD
STAN VO GORCE PETROV 0 MKD
STAN VO PRIVATNA ZGRADA 700 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации