Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ekskluziven deloven prostor

13 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 23 јун. 13:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

1060 Огласи во продавницата

NOV DELOVEN PROSTOR KAJ KATOLICKA CRKVA 480 ЕУР
Stan za semejno ziveenje vo Centar 500 ЕУР
STAN SO ODLICEN RASPORED VO AERODROM 94 000 ЕУР
Moderno ureden stan vo Skopje 600 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Друго
Се изнјамува ексклузивен деловен простор на Плоштад Македонија. Просторот располага со приземје од 575 м2 океански простор и деловен простор на 5 кат од 444 м2 со поглед на Плоштад Македонија. Просторот може да се адаптира според потребите на клиентитеСе изнјамува ексклузивен деловен простор на Плоштад Македонија. Просторот располага со приземје од 575 м2 океански простор и деловен простор на 5 кат од 444 м2 со поглед на Плоштад Македонија. Просторот може да се адаптира според потребите на клиентите
Property One
078259681
Property One

Property One

1060 Огласи во продавницата
KUKA NA ODLICNA LOKACIJA NA VODNO 0 МКД
SE IZDAVA STAN VO KOZLE 0 МКД
NOVI STANOVI VO MODERNA ZGRADA VO TAFTALIDZE 1 150 ЕУР
PLAC SO BARAKA NA ODLICNA LOKACIJA TAFTALIDZE 210 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации