Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA UL MAKEDONIJA

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 23 авг. 15:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Простории
Друго
Агенција за Недвижности Божиноски издава деловен простор во строгиот центар на градот, на Ул. Македонија, од 23m2, со парно и клима.
Цена: 250 евра
Шифра:5616
Контакт: Влатко 076/355-224
[email protected]
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Кон почеток