Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava prostor za Nova Godina

Се изнајмува од: Александар 11 дек. 01:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Друго
Се дава под наем БАРОТ во Спортски Центар Мондано за новогодишната ноќ 31.12.2015. Затворен простор 150m2 и тераса доколку е потребно. Локалот е целосно опремен: функционален шанк, светло, звучници, греење, итн.
https://www.facebook.com/mondanosport999/photos_stream
Александар
078 453 177
Leaflet
Кон почеток