Оглас од претпријатие Објавени: мар. 22 2022 10:04

Se iznajmuva nov deloven prostor

Објавени: мар. 22 10:04
Прегледи: 112
ID7796O
Се изнајмува нов деловен простор во Илинден на лесно пристапна локација, лоциран на приземје во нов објект.

Деловниот простор е со вкупна површина од 140м2, располага со два влеза, два тоалета, природна техничка вода и одвод. Висината на просторот изнесува 3.70м , а во внатрешноста просторот е опремен со трофазна и монофазна струја, видео надзор, алармен систем, лед осветлување како и природно осветлување.

Греењето и ладењето во просторот е решено преку клима уреди.

Пред самиот деловен простор, објектот располага и со 300м2 дворно место кое што исто така има можност да се изнајми.
Деловниот простор се изнајмува на период од минимум три години.

New office space for rent in Ilinden at an easily accessible location, located on the ground floor in a new building.

The business space has a total area of ​​140m2, has two entrances, two toilets, natural technical water and drainage. The height of the space is 3.70 m, and inside the space is equipped with three-phase and single-phase electricity, video surveillance, alarm system, LED lighting and plenty of natural light.

Heating and cooling in the space is solved through air conditioners.

In front of the office space, the building has a 300m2 yard which also has the opportunity to be rented.
The business space is rented for a period of at least three years.

Опис на линк

Property One

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности
078247268

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации