Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Centralen del Leptokarija

0 МКД

Се изнајмува од: Luli Денес 16:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Друго
Se izdava prostor vo centralen del Leptokarija za restoran ili druga namena. Ima izlez na terasa od dvete strani
Leaflet
Кон почеток