Оглас од претпријатие Објавени: мар. 03 2022 11:12

Magacinski i deloven prostor vo Vizbegovo

Објавени: мар. 03 11:12
Прегледи: 270
ID7720O

Се изнајмува деловен простор во Визбегово со вкупна внатрешна површина од 4100м2 поделен на 3 нивоа.

Деловниот простор на приземјето располага со две магацински простории, пријавница и тоалет. Во склоп на едниот магацин има и дополнителна канцеларија и тоалет.

Првиот кат ( меѓуспрат ) располага со сервер соба, еден голем отворен простор, кујна, тоалет и една мала канцеларија.

На вториот кат деловниот простор располага со 4 канцеларии, една голема канцеларија со конференциска сала, 2 тоалети, две големи отворени простории, еден простор направен во стан за живеење со две соби, кујна и бања.

Овој објект располага и со дворно место со вкупна површина од 5000м2, кое е заградено и обезбедено со алармен и видео надзор.

Дополнително може да се постави и товарен лифт по желба на идните закупци.

Исто така деловниот простор е на располагање и за продажба.


Business space for rent in Vizbegovo with a total internal area of ​​4100m2 divided into 3 levels.

The business space on the ground floor has two warehouses, a registration office and a toilet. One of the warehouses has an additional office and a toilet.

The first floor (mezzanine) has a server room, a large open space, kitchen, toilet and a small office.

On the second floor, the business space has 4 offices, one large office with a conference hall, 2 toilets, two large open rooms, one space made into a living room with two rooms, kitchen and bathroom.

This building has a yard with a total area of ​​5000m2, which is fenced and provided with alarm and video surveillance.

Additionally, a freight elevator can be installed at the request of the future tenants.

The business space is available for sale.
Опис на линк

Property One

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности
078247268

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации