Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava frizersko kozmeticki salon vo Kozle

Се изнајмува од: Lidija 10 фев. 16:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Простории
Друго
Се издава фризерско-козметички салон во населба Козле, Скопје околу 70 м2. Салонот за убавина е комплетно опремен, со исклучително привлечен ентериер. Располага со фризерски дел, оделни простории за депилација, масажа и педикир. За повеќе информации јавете се на 070/345-543.
Leaflet
Кон почеток