Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO MIDA

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 02 мај 19:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Extra kancelarii vo Avtokomanda 850 ЕУР
VLAE NOVA GRADBA RAZLICHNA KVADRATURA -
Se izdava stan vo Kapistec 300 ЕУР
Se izdava 2 soben stan vo Centar 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Простории
Друго
Евидентен бр: 9180
Контакт бр: 076 355 224

Деловниот простор е на 2/6 кат, има лифт.
Клима уред.
Северна ориентација (Илинденска) 104 м2.

Евидентен бр: 9182
Деловниот простор е на 2/6 кат, има лифт.
Клима уред.
Јужна ориентација(Водно) 120 м2

БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Trosoben stan 62m2 vo Aerodrom 46 000 ЕУР
3Soben stan vo gradba vo Gorce Petrov -
Se izdava deloven prostor vo Taftalige -
Prekrasen stan vo Aerodrom 59 000 ЕУР
Кон почеток