Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZDAVAM DUKAN VO TRGOVSKI CENTAR STARA RAMPA

0 ЕУР

Се изнајмува од: Zora 08 дек. 21:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Простории
Друго
ИЗДАВАМ ДВА ДУЌАНА ВО ТРГОВСКИ ЦЕНТАР СТАРА РАМПА,СЕКОЈ ПО 15 м2
ОДЛИЧНА ПОЗИЦИЈА, ПОГЛЕД НА УЛИЦА ,НА ПРИЗЕМЈЕ
КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНИ , НОВА ЕЛЕКТРИЧНА ИНСТАЛАЦИЈА , НОВИ ТОАЛЕТИ,
ДУЌАНИТЕ СЕ СО НАЈНОВА ТЕРМИЧКА ИЗОЛАЦИЈА НА ИЗЛОЗИ (ЧЕТИРИ СЕЗОНИ) И ЗИДОВИ
ПОГОДНИ ЗА КАНЦЕЛАРИИ ИЛИ ДРУГИ УСЛУЖНИ ДЕЈНОСТИ
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН 070 244 233
Zora
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации