Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се издава гостилница Чалам кај пазарот во Драчево

0 МКД

Се изнајмува од: Darko 29 јул. 18:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Друго
Комплетно опремена со инвертар.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации