Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Saraj

0 МКД

Се изнајмува од: Nefail 17 фев. 15:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Сарај, Скопjе
Простории
Друго
Издавам деловен простор за секаква намена приземје и спрат 500м2 (2х250м2) во Сарај спроти Т.Ц. Сарај близу Ресторант Ореов Лад..
за повеќе информации јавете се на конт.тел. 070225389
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации