Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СЕ ПРОДАВА КАНЦЕЛАРИСКА ОПРЕМА ОД УЧИЛНИЦА

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: SEMINARSKI-DIPLOMSKI-MAGISTERSKI-TRUDOVI Вчера 23:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SEMINARSKI-DIPLOMSKI-MAGISTERSKI-TRUDOVI
SE BARA PREVEDUVAC PO ANGLISKI 0 МКД
CASOVI PO ANGLISKI I MAKEDONSKI JAZIK 0 МКД
CASOVI PO ANGLISKI JAZIK ZA DECA I VOZRASNI 0 МКД
PREVOD OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI I OBRATNO 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Простории
Друго
СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТ КАНЦЕЛАРИСКА ОПРЕМА ОД УЧИЛНИЦА НА ШКОЛО ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ!

- Столици
- Маси
- Биро
- Табли ( зелена плутена школска и бела за пишување со фломастери)
- Електрична греалка
- Библиотекар
- Ѕидни часовници


*ОПРЕМАТА Е СКОРО НОВА И ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, КОРИСТЕНА 9 месеци!
Достапна на увид!

ЦЕНА ПО ДОГОВОР!ТЕЛ: 070 786 789 ; 070 214 551; 02 2 444-173
е-mail: [email protected]
[email protected]

Адреса: Ул. 1612 бр.5 Скопје (Реонски центар Аеродром, во близина на Џеваир Холдинг „Sky City“ облакодерите)

.......................................................................
*Професор
* Profesor
* Ucilnica
* Училница
* Часови
* Casovi
* Семинарски
* Seminarski
* Презентации
* Prezentacii
* Училиште
* Uchilishte
* Наставник
* Nastavnik
SEMINARSKI-DIPLOMSKI-MAGISTERSKI-TRUDOVI
Професионална изработка на едукативни трудови според ЕКТС критериумите,(академски стил на пишување): ТРУДОВИ ОД СИТЕ НАУЧНИ ОБЛАСТИ: - Докторски дисертации - Магистерски трудови - Специјалистички трудови - Дипломски трудови - Семинарски трудови - Проектни задачи - CV + Мотивационо писмо (МК&EN) - Мини есеј и истражувачки проекти - Табеларно прикажување на податоци - Power point презентации - Бизнис планови - Анализа на случај - Спроведување на истражување - Трудови на слободна тема - Анкетни листови - Прашалници - ЛЕКТОР по МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК со Уверение и печат ............................................................................................ Судски и стручен ПРЕВОД (АНГ <=> MAK) од сите области: - Вршење на писмен превод во која било област: *Право *Економија *Медицина, *Информатичка технологија *Психологија *Социологија *Филозофија *Земјоделство *Бизнис итн. со соодветно форматирање на текстот согласно формата и содржината на оригиналот, како и според потребите на клиентот. - Лични документи - Правни и судски документи (одлуки, пресуди, барања, тужби, жалби, договори, покани итн.) - Сведителства, дипломи, уверенија, сертификати, потврди итн. - Разни дозволи - Изјави - Препораки - Разни изводи и извештаи вклучувајќи и изводи од матичната евиденција и финансиски извештаи - Договори - Полномоштва М-р Весна ИВАНОВА (Овластен судски преведувач) ............ Поради професионалната тимска работа во нашето работно биро,овозможуваме навистина брза изработка - работејќи според конструктивните ЕВРОПСКИ критериуми. За нашите верни клиенти, следуваат и големи поволности. Трудовите се изработуваат ПОЕДИНЕЧНО, за секое лице!!! Цена по договор.
Посетете ја нашата продавница
ул. Васко Каранѓелески бр.23 Прикажи на мапата
070 786-789
http://iq.com.mk/

http://iq.com.mk/

SEMINARSKI-DIPLOMSKI-MAGISTERSKI-TRUDOVI
070 786-789
SEMINARSKI-DIPLOMSKI-MAGISTERSKI-TRUDOVI
PREVOD OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI I OBRATNO 0 МКД
SE BARA PREVEDUVAC PO ANGLISKI 0 МКД
CASOVI PO ANGLISKI I MAKEDONSKI JAZIK 0 МКД
CASOVI PO ANGLISKI JAZIK ZA DECA I VOZRASNI 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации